Kursy w szkole

Dorośli 18+

Metodycy Open School opracowali cały pakiet kursów dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania oraz ofertę kursów biznesowych.

Wg naszych badań głównymi powodami nauki języków obcych wśród dorosłych i studentów są:

 • chęć znalezienia (lepszej) pracy
 • chęć awansu zawodowego
 • potrzeba swobodnego porozumiewania się podczas podróży zagranicznych, w tym wyjazdów na stypendia zagraniczne
   

Dorośli i studenci mogą uczestniczyć w kursach standardowych - odbywających się dwa razy w tygodniu i skupiających się na poznawaniu języków obcych na określonych poziomach zaawansowania, kursach egzaminacyjnych - przygotowujących do międzynarodowych egzaminów językowych z wszystkich języków, a także w kursach biznesowych pozwalających na poznanie słownictwa w zakresie biznesu i dających możliwość zdawania honorowanych na całym świecie, międzynarodowych egzaminów z języka biznesu.

 

Młodzież 13-18

W Open School przygotowujemy do matury oraz egzaminów językowych ze wszystkich popularnych języków europejskich.

 

W Open School przygotowujemy do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminów językowych ze wszystkich popularnych języków europejskich (np. do egzaminów FCE, CAE, CPE z języka angielskiego). Akademia daje możliwość spotkania z native speakers z Anglii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Hiszpanii, Meksyku, Niemiec, Włoch, Francji, Rosji, Irlandii czy Australii studentom uczącym się na wszystkich poziomach zaawansowania.Dzieci 7-12

Open School to doskonałe miejsce nauki języków obcych dla dzieci.

Rozumiemy potrzeby naszych najmłodszych studentów. Dzieci od 7 roku życia poznają w Akademii podstawy języka obcego. Dobieramy dla nich taką ścieżkę rozwoju językowego, która pozwala na płynne opanowanie języka obcego jeszcze przed osiągnięciem pełnoletniości. Nasi młodzi studenci zaczynają porozumiewać się w wybranych obszarach tematycznych po ok. 3 latach.

Maluchy 3-6

Najmłodsze dzieci uczymy języka angielskiego w ramach Open Kids.

Open Kids jest częścią ogólnopolskiej Akademii Językowej Open School. Po ukończeniu kursów w Open Kids dzieci kontynuują naukę w Open School zdobywając kolejne stopnie wtajemniczenia językowego. Open Kids, podobnie jak Open School, objęta jest patronatem edukacyjnym wydawnictwa Uniwersytetu Cambridge.
Zajęcia indywidualne

Dla osób preferujących spotkania 1:1 z lektorem przygotowaliśmy w Open School ofertę zajęć indywidualnych.

Zalety nauki indywidualnej z lektorem 

 • nieograniczona możliwość dostosowania intensywności spotkań (od 1 do 5 razy w tygodniu)
 • dowolność w wyborze długości zajęć (od 45 minut)
 • indywidualny, dobrany na bazie analizy potrzeb studenta tok kursu (zakres ogólny lub specjalistyczny)
 • większa intensywność (100 procent czasu lektora poświęcone jest studentowi indywidualnemu)

 

Wykładowcy

Zajęcia indywidualne prowadzą doświadczeni wykładowcy Open School: 

 • nauczyciele polskojęzyczni - absolwenci filologii
 • native speakers o właściwym przygotowaniu metodycznym

 

Języki

Zajęcia indywidualne dają nieograniczoną możliwość wyboru języka, którego chcemy się uczyć. Oprócz podstawowych języków, z których prowadzimy zajęcia w Open School: 

 • angielskiego
 • hiszpańskiego
 • niemieckiego
 • włoskiego
 • francuskiego
 • rosyjskiego


Uczymy również języka chińskiego i innych języków.

 

Ceny

Ceny kursów w Open School odpowiadają ich jakości. Kursanci mogą rozłożyć opłaty za kursy na dogodne raty. Cennik naszych kursów można sprawdzić tutaj.

Rabaty i promocje

Sposoby na obniżenie ceny kursów w Open School.

Poniżej opisujemy trzy sposoby obniżenia kosztów nauki w Akademii Open School. Program ambasador skierowany jest do każdego i pozwala nawet bezpłatnie uczyć się w Akademii, zniżki dla rodzin pozwolą Tobie i Twoim najbliższym cieszyć się wspólną nauką po optymalnych cenach.

 

Obecni studenci Open School, którzy kontynuują naukę mogą liczyć na preferencyjne warunki.

 

program ambasador

Program ambasador Open School skierowany jest do tych osób, które chciałyby zachęcić do nauki w naszej szkole swoich przyjaciół i rodzinę. Osoby takie zyskują miano Ambasadora OS. Zachęcający do nauki w naszej szkole otrzymują 50 PLN upust w płatności za kurs językowy od każdej zachęconej osoby!. Osoba, która uległa namowie naszego Ambasadora również otrzymuje upust 50 PLN na naukę w Open School. Liczba znajomych korzystających z programu jest nieograniczona!

 

rodzina

Członkowie rodziny naszych studentów otrzymują 50 PLN zniżki przy zapisie do Open School. Oferta dotyczy zarówno bliższej jak i dalszej rodziny. Liczba członków rodziny korzystającychz promocji jest nieograniczona!

 

kontynuacja nauki

Dotychczasowi studenci Open School, którzy kontynuują naukę w Akademii w kolejnym roku szkolnym, otrzymują znaczące zniżki. Szczegóły dostępne są w sekretariatach Akademii.

 

Promocje w Open School „program ambasador” i „rodzina” nie łączą się.

 

Zapisz się on-line

Na Twój wybrany kurs językowy możesz zapisać się online, nie wychodząc z domu. Kliknij i zobacz jakie to proste.

Strefa studenta

Jeżeli jesteś już studentem Open School tu możesz zalogować się do Strefy Studenta. To miejsce, w którym znajdziesz materiały pomocne w nauce języka obcego, którego się uczysz. Zaloguj się tutaj.

Pomocne linki